2022 kilpailijat aakkosjärjestyksessä

RAP SM Freestyle Battle 2020 ja 2021 ovat peruutettu ja uusi tapahtuma on RAP SM 2022.

RAP SM 2022 tapahtuma on 05.11.2022 mihin sisältyy optio koronapassista, mutta teemme mielellään tapahtuman ilman koronapassia/muita rajoituksia, koska emme halua rajoittaa kilpailijoita, esiintyjiä ja yleisöä osallistumasta tapahtumaan.

Jo ostetut ennakkoliput kelpaavat 05.11.2022 tapahtumaan sellaisena.
Mikäli haluat palauttaa Tiketistä ostetut liput, niin voit täyttää palautuslomakkeen täällä.

RAP SM 2020+2021 = 2022 kilpailijat ovat listattu aakkosjärjestykseen alla ja mikäli huomaat virheitä, puutteita, et pääse paikalle, tai et hyväksy koronapassia, niin laitatko meille viestiä lomakkeen kautta, kiitos.

Koska kilpailijoita on paljon, niin uusia kilpailijoita otetaan mukaan vain mikäli huomattavan moni nykyisistä jää pois.

02 laps (Jyväskylä)
Brage (Rajamäki)
BV (Vantaa)
Carhu (Helsinki)
Covic-19 (Espoo)
Don Pesonen (Vantaa)
Drapplaaik (Kerava)
Ehtaedu (Helsinki)
Eki (Lahti)
Elias Lantta (Helsinki)
Epa (Kirkkonummi)
Eri Laine (Helsinki)
Fenix E (Helsinki)
FILo (Kuopio)
Franz Werner (Helsinki)
Färmäri (Raahe)
GabeVaan (Helsinki)
Hapski (Vaasa)
Herra Huoleton (Iitti)
Higu (Rovaniemi)
Häiriö (Järvenpää)
HöpöHöpö Keiju (Lohja)
Ikis (Helsinki)
IMA (Lohja)
J-Uho (Joensuu)
Jerry (Helsinki)
JJKoski (Rovaniemi)
Jokru (Lappeenranta)
Julmis (Kankaanpää)
Jörö J (Kotka)
Kadun kemia (Helsinki)
Kallionjethro (Helsinki)
Karppediem (Tampere)
Katvealue (Helsinki)
Kelmi (Helsinki)
Kena (Vantaa)
Kookoo (Lohja)
Kosminen tahinko (Vantaa)
Kuja L (Siilinjärvi)
Kupla (Siuntio)
Kuulio (Espoo)
Känninen (Espoo)
Köyhis (Kaarina)
Ladymafia (Kangasala)
Lazy Cruel (Lahti)
Lennardo (Äänekoski)
Lepe (Lapinlahti)
Liian Lähiö (Tampere)
LilOnni (Mäntsälä)
Linkki (Helsinki)
Losha (Espoo)
Lugetzi (Vantaa)
Luksa (Kouvola)
Lurkki (Jokela)
Maksavaurio (Kouvola)
MC Dare (Harjavalta)
MC Jigsaw (Lahti)
Mc Joikka (Lappeenranta)
Mc Kassu (Kauhajoki)
Mc Liekki (Kerava)
Mc Rakki (Järvenpää)
Mc Sunshine (Helsinki)
Mipe (Mikkeli)
Momsei (Orivesi)
MunMutsi (Turku)
Myrsky (Joensuu)
NaDveksu (Nummela)
Neljä2 (Rovaniemi)
Nikke (Kotka)
Nikohomie (Lahti)
Niksu (Pornainen)
Olavisio (Tampere)
Ov aka Ovelavenäläinen (Siilinjärvi)
Patteri (Mikkeli)
Perduz (Jyväskylä)
Raidén (Helsinki)
Roihu (Kokkola)
RäJu (Riihimäki)
Sampsoni (Jyväskylä)
Savu-A (Pietarsaari)
Stami (Kouvola)
SurmaJorma (Turku)
Tanu (Helsinki)
Tiahu (Helsinki)
ToniSami (Pori)
Transsi Kela (Tampere)
Törkyturpabee (Tampere)
Varomato (Riihimäki)
Vauhtie (Harjavalta)
Veela Hest (Lahti)
Veli Lucifer (Oulu)
Viiennel (Jyväskylä)
Vino Vasen (Turku)
Walde (Hyvinkää)
Warjo (Turenki)
Yngmiro (Turku)
Yone (Kerava)